1. 28/10/2017
  2. 04/11/2017
  3. 11/11/2017
  4. 18/11/2017
  5. 25/11/2017
Předprodej vstupenek

Krumlovské podzimní recitály
Synagoga Český Krumlov
KAMIL STŘIHAVKA

Rocková legenda oslovující již dvě generace fanoušků, nebo český rockový Ježíš, chcete-li. Majitel nezaměnitelného a fenomenálního hlasu v muzikálových rolích, které ztvárňuje již 20 let (Pěna dní, Jesus Christ Superstar, Johanka z Arku, Excalibur, Obraz Doriana Graye, Robin Hood, Pomáda a další…) a frontman rockových kapel (Motorband, BSP, No Guitars!, Woo-Doo Band!, Leaders!, Supergroup).
Kamil ke koncertu v Českém Krumlově uvedl:
Stávající nástrojové obsazení mé doprovodné kapely Leaders! jsem obohatil o další nástroje, jako saxofony, flétna, percussions, či steel guitar. Díky tomu, se rozšířily možnosti, pro aranžování nových písní a práce na celkovém sound designu.
Aktuální sestava Leaders! , podotýkám že pouze na akustických koncertech, je Štěpán Eliáš (klávesy, Fender piano), Petr Henych (akustické kytary), Martin Ivan (kontrabas), Patrik Sas (bicí nástroje), Markéta Podhajská (perkuse), Ondřej Klímek (saxofony, flétny aj.) a David Babka (steel kytara).
V Č.Krumlově jsem již hrál, ale je to víc, jak 13 let. Každopádně tohle nádherné město navštěvuji pravidelně již 10 let min. jednou do roka, protože coby romantické duši, mě malebnost tohoto místa učarovala. Již zmiňovaných 10 let jezdím s dětmi na vodu, kdy začínáme v Lenoře a končíme právě v Č.Krumlově. Pravidelně si užíváme celý den v tomto krásném koutu naší země a nasáváme neopakovatelnou atmosféru. Upřímně se do Krumlova těším a se mnou celá kapela!

07.07.2014
Již známe umělce, kteří budou vystupovat v letošním ročníku.
3.11.2013
Rozhovor šéfredaktorky Petry Taudyové z Jihočeské televize s uměleckou ředitelkou Irinou Kondratěnko můžete shlédnout zde Studio Z

2.12.2013
Video z přípravy a průběhu závěrečného koncertu v Synagoze Jihočeská televize