1. 29/10/2016
  2. 05/11/2016
  3. 12/11/2016
  4. 19/11/2016
  5. 26/11/2016
Předprodej vstupenek

Krumlovské podzimní recitály
Synagoga Český Krumlov
FLORIAN NOACK

Mladý belgický klavírista Florian Noack získal prestižní cenu ‚Vycházející talent roku‘ za CD nahrávku jeho vlastních klavírních aranžmá orchestrálních kusů Čajkovského, Rimského-Korsakova a Rachmaninova. Cena udělena ECHO Klassik potvrzuje unikátní talent tohoto vynikajícího mladého umělce.
Florian Noack se narodil v roce 1990 v Bruselu. Hře na klavír se věnuje od 4 let. Ve věku 12 let vstoupil do Queen Elisabeth Musical Chapel v programu Ojedinělý mladý talent, kde studoval pod vedením Yuka Izutsu. Ve svých studijích dále pokračoval na Musikhochschule v Kolíně pod vedením ruského pianisty a skladatele Vassily Lobanova a na Musikhochschule v Basileji pod vedením Claudia Martinez-Mehnera.
Florian Noack se stal vítězem mnoha národních i mezinárodních soutěží, mimo jiné zvítězil v soutěžích jako Rachmaninov International Competition, the International Robert Schumann Competition a the Piano Competition v Kolíně.
Pravidelně vystupuje na mnoha festivalech v Číně, Jižní Korei, USA, Francii, Německu a Belgii, v recitálech Philharmonie v Kolíně, v Beijing Concert Hall, v Palais des Beaux Arts v Bruselu, v Oriental Art Center v Šanghaji, v Xinghai Concert Hall v Guangzhou, v Konzerthaus v Detmoldu a v Comédie des Champs-Elysées v Paříži. Ve Francii je pravidelným hostem mnoha fetivalů, např. Chopin Festival, the Festival of Annecy, Piano en Valois, l’Esprit du Piano a Pianissimes.
Jako sólista koncertuje s mnoha orchestry, mimo jiné s WDR Rundfunkorchester, the Philharmonie Südwestfalen, the Budapest Strings, the Charlemagne Chamber Orchestra, the Symphonic Orchestra of Aquitaine and the Philharmonisches Orchester Zwickau.

07.07.2014
Již známe umělce, kteří budou vystupovat v letošním ročníku.
3.11.2013
Rozhovor šéfredaktorky Petry Taudyové z Jihočeské televize s uměleckou ředitelkou Irinou Kondratěnko můžete shlédnout zde Studio Z

2.12.2013
Video z přípravy a průběhu závěrečného koncertu v Synagoze Jihočeská televize